• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор у Полтаві

Викликати

Евакуатор у Полтаві

Ціна: 500 гривень

Полтавська служба цілодобової евакуації пропонує послуги транспортування будь-якого автомобіля. В наявності 20 одиниць спецтехніки, маніпулятор з краном, бриль зі зсувною платформою та авто з частковим навантаженням. Можливо замовити перевезення легкових машин, мінівенів, мікроавтобусів, спецтехніки та вантажів за вигідними цінами та найкращими тарифами.

Викликати евакуатор у Полтаві


Компанія «Евакуатора НЕТ» працює 24 години на добу. Ви можете викликати евакуатор у будь-який район Полтави та області за ціною від 500 гривень. На виклик приїдемо швидко – у нашому парку є автоевакуатори різних типів від газелей до маніпуляторів та машин для перевезення спецтехніки.

У цьому розділі Ви можете побачити вартість основних послуг евакуатора по Полтаві, Полтавській області або міжміські перевезення транспорту. Реально ціни можуть трохи відрізнятися за нестандартних випадків евакуації. Кінцеву вартість озвучує оператор далі ціна не змінює винятком може бути лише два випадки:
 1. Зміна маршруту у процесі транспортування.
 2. Простий з вини клієнта.
Якщо потрібні послуги хорошого евакуатора, дзвоніть у «Евакуатора НЕТ»! Автопарк розрахований на перевезення будь-яких автомобілів. Наші фахівці дбайливо завантажать ваше авто та оперативно доставлять у будь-який пункт.

Вартість виклику залежить від кількох факторів:

 • * Місцезнаходження – евакуатор у Полтавській області оплачується за тарифом плюс за пробіг у кілометрах за містом;
 • * Складність під'їзду до транспортного засобу - машина знаходиться в гаражі, кюветі, кучугурі;
 • * Стан автомобіля – заблоковані колеса або кермо, є сильні пошкодження;
 • * Додаткові послуги - є необхідність використовувати спеціальне обладнання;
 • * Переадресація - оформляючи замовлення евакуатора клієнт повідомляє адресу подачі спецтехніки, зміна маршруту оплачується замовником окремо;
 • * Вага транспортного засобу - евакуювати мотоцикл або малолітражні машини дешевше, евакуація вантажних автомобілів дорожча;
Наша техдопомога працює 24 години на добу без вихідних. В автопарку є евакуатори маніпулятори, евакуатори з лебідкою, зі зсувною платформою та частковим навантаженням. Наберіть номер диспетчера і він безкоштовно підбере тип евакуатора під ваше ТЗ і відправить водія на потрібну адресу. Час подачі від 20 хвилин. Ми допоможемо у будь-якій дорожній ситуації та акуратно доставимо автомобіль у будь-яку точку Полтави чи Полтавської області. Постійним клієнтам знижка!

Основні послуги евакуатора «Евакуатора НЕТ»


Ми врахували все до найдрібніших деталей, щоб клієнту було зручно скористатися нашими послугами:
 1. Професійних співробітників. Вони повернуть ваш автомобіль на дорогу з найменшою суєтою, без додаткових складнощів та затримок.
 2. Низькі ціни. Ми пропонуємо евакуатор за логічними цінами. Мінімальні ціни не означають, що ми економимо на якості. Насправді вибираючи наші послуги буксирування, ви отримуєте набагато більше за меншу вартість. Крім того, у нас передбачено знижки.
 3. Евакуатор дешево та швидко. Швидке обслуговування (під'їдемо протягом півгодини по столиці та області) пояснюється тим, що ми – місцева компанія. У нас чудово складена логістика з точним знанням місцевих доріг.
 4. Зручний графік роботи. Надаємо спецтехніку цілодобово, без вихідних та свят.
 5. Технічну допомогу для транспортного засобу. Ми можемо організувати транспортування мотоциклів, легкових та вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки та ін.
Оплату за евакуацію можна зробити готівкою, карткою чи через банк онлайн. Ціна не виросте від типу способу оплати. Повну вартість уточнюйте у оператора!

Полтава НА GOOGLE МАПІ

36000, Україна, Полтавська область, Полтава
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити