• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Вантажний евакуатор, якими вони бувають?

Вантажний евакуатор, якими вони бувають?

Бувають ситуації, коли автомобіль із засобу пересування перетворюється на нерухомий шматок металу. Добре, якщо просто поломка, а не аварія.

У таких ситуаціях допомагає виклик евакуатора. Але що якщо транспортувати потрібно щось велике і громіздке, наприклад, фуру, великий екскаватор або щось подібне?

У таких випадках на допомогу приходять вантажні евакуатори. Вони бувають різні! Цілодобова служба евакуації у своєму автопарку евакуаторів тримає досить багато вантажних. Які вони бувають і для чого особливо потрібні? У цій статті ми постараємося докладніше висвітлити ці питання!

Види і типи вантажних евакуаторівМожна виділити три типи вантажних евакуаторів. А саме:

Вантажний евакуатор із платформоюНайпоширеніший вид спецтехніки. З кожним роком зростає різновид цього виду техніки. З лебідками або кранами-маніпуляторами.

Механізми кріплення надійно фіксують автомобілі навіть у разі серйозної аварії.

Основні різновиди платформ:
  1. Евакуатори з цілісною платформою (прямого типу). Забезпечені кранами-маніпуляторами, здатними взяти вантаж на відстані й утримувати за допомогою траверси. З кювету, з-за паркану, з води, скупчення аварійної техніки... Задні стабілізатори дають змогу утримувати вантажі великої маси.
  2. Ламана платформа з візком, що катається, висувними апарелями... З лебідкою. Бувають маневрені, на базі автомобілів типу "Газелі". Великовантажні, з двох лебідочною системою. Які дають змогу евакуювати навіть навантажену техніку.
  3. З висувною платформою для автомобілів з низькою посадкою, позашляховиків, мікроавтобусів.
Один кінець платформи опускається, приймає автомобіль, який фіксується лебідкою. Потім платформа піднімається разом із вантажем.

Важкий вантажний евакуаторЦей тип спецтехніки виділяється серед інших машин. Відрізняється особливою харизмою. Основні моделі виробляють лише з десяток топових концернів. Хоча в цій сфері пробують себе багато автопідприємств.

Призначені ці тягачі для евакуації пошкоджених фур імпортного виробництва. Зокрема і з вантажем.

Титан-буксир евакуатор вантажівокКоли легкі тягачі не справляються з вантажем, викликають титан-буксир. Чотиривісний важковаговик здатний, піднявши передню вісь, тягнути самоскид із сотнею і більше тонн вантажу.

Виконає й інші види робіт:
  • Може витягнути лебідками пошкоджену фуру з кювету. доставити до СТО.
  • Як сірникові коробки, тягає міжміські автобуси.
  • Також з легкістю пересуває авіаційну техніку, танки, бронетранспортери, ракетні установки...
Це основні види вантажних евакуаторів, яких насправді набагато більше. Залежно від виду завдання існують і різні пристосування, що дозволяють вантажним евакуаторам транспортувати габаритні і важкі вантажі.

У яких ситуаціях особливо необхідний вантажний евакуатор?Самостійне буксирування часом загрожує проблемами. Може відірватися вухо з бампером, згоріти зчеплення, заклинити багажник у автомобіля, що буксирує, порушується геометрія...

Відома приказка звучить по-новому - скупий платить тричі. Розумніше і безпечніше викликати професійного перевізника.

Є ситуації, де краще навіть не намагатися щось зробити самостійно, а краще одразу ж викликати необхідну техніку.

Наприклад, це стосується:
  1. буксирування фур та інших подібних важких видів вантажного автотранспорту
  2. якщо вантажівка перекинулася на дорозі або потрапила в кювет
  3. якщо важкий автомобіль застряг і його потрібно витягнути
Спеціалізована техніка дає змогу швидко та якісно вирішити всі ці проблеми!

Де краще замовити вантажний евакуатор у Кременчуці?Компанія "Евакуатора НЕТ" надає свої вантажні евакуатори, як приватним фізичним, так і юридичним особам.

Якщо щось трапиться в дорозі, наберіть номер +38 (063) 43-10-020. Отримайте швидку якісну допомогу та підтримку. Служба працює 24 години. Володіє всіма перерахованими типами евакуаторів. І багатьма іншими.

Для компаній, що займаються вантажоперевезеннями, це гарантія збереження і доставки вантажу до споживача, фури до СТО. Для громадян, полегшує долю при поломках і аваріях.

Ми гарантуємо оперативність прибуття, яку можна порівняти зі швидкою допомогою. Наші водії евакуаторів навчені надавати і першу допомогу. Викличуть необхідні служби.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити