• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Евакуатор маніпулятор з частковим завантаженням, чим він корисний?

Евакуатор маніпулятор з частковим завантаженням, чим він корисний?

Існує безліч різних видів евакуаторів, які призначені для свого типу завдань і які наділені своїми особливими можливостями.

Є евакуатори, призначені для певних обмежених функцій, а є більш універсальні. Як, наприклад, евакуатор маніпулятор з можливістю часткового навантаження.

Евакуатор маніпулятор з частковим завантаженням, що він може?Такий вид евакуатора наділений великими можливостями і здатний виконувати більшу кількість різних завдань, які інші евакуатори не зможуть виконати.

Якими перевагами володіє евакуатор-маніпулятор з можливістю часткового навантаження?

Можна виділити три моменти:
  1. кілька варіантів транспортування. Залежно від ситуації та стану автомобіля можна вибрати найбільш бажаний метод транспортування автотранспорту. Є ситуації, коли повне навантаження на платформу евакуатора не бажане для автомобіля, що транспортується, і його можна евакуювати методом часткового навантаження.
  2. перевозити два автомобілі одночасно. Причому йдеться не тільки про легкові авто або позашляховики, а й про комерційні види автомобіля, наприклад, два мікроавтобуси або невеликі вантажівки. Перевезти два авто одним разом вигідно, тому що це швидше і дешевше.
  3. можливості маніпулятора. У цього виду евакуатора є всі стандартні можливості евакуатора маніпулятора. Тобто він може підняти несправний автомобіль і занурити його собі на платформу.
Такий евакуатор також може витягнути автомобіль з ями або кювету, витягнути маніпулятором з важкодоступного місця і поставити на колеса.

Вантажні автомобілі перевозити частковим завантаженнямТепер можна кілька слів сказати про можливість цього маніпулятора перевозити невеликі вантажні автомобілі.

Метод часткового навантаження дає змогу транспортувати автотранспорт, який за своїми габаритами навіть трохи перевищує розміри самого евакуатора.

Коли вантажний автомобіль транспортується таким способом, його колеса передньої осі нерухомо фіксуються, а колеса задньої осі обертаються природним чином, або використовуються спеціальні підкатні візки.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити