• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Види евакуаторів і сфери їх застосування

Види евакуаторів і сфери їх застосування

На дорозі часом трапляються найнепередбачуваніші події. І для вирішення кожної ситуації необхідні свої прийоми і види техніки.

Тому будь-яка серйозна служба евакуації у своєму автопарку має напоготові найрізноманітніші варіації евакуаторів.

Але які саме вони бувають?

Основні види евакуаторів, призначені для транспортування автотранспорту

Перерахуємо основні види евакуаторів і розповімо про них докладніше:

МаніпуляторПризначений для роботи з автомобілями, власне пересування яких неможливе. Вони могли втратити можливість переміщатися через блокування керма, коліс, дверей. Також є випадки, коли обертання коліс автомобіля, що евакуюється, може тільки погіршити його технічний стан - у таких випадках теж не обійтися без машини з краном маніпулятора одного з різновидів, зокрема з гідроманіпулятором. Евакуатор маніпулятор здатний витягнути автомобіль зі скрутного місця, наприклад, на парковці затиснутого іншими авто або з кювету.

З прямою платформоюТехніка з прямою платформою використовується найчастіше. На цій платформі може розташовуватися будь-який транспортний засіб, який евакуюють або просто перевозять. Евакуатор з прямою платформою може бути просто оснащений лебідкою, за допомогою якої евакуйований авто і затягується на платформу, а може бути оснащений стрілою маніпулятором.

Зі зсувною платформоюЕвакуатор зі зсувною платформою використовують, коли для навантаження автомобіля є достатньо місця на дорозі. Платформа зсувається і утворює якусь "гірку", в яку за допомогою лебідки в'їжджає автомобіль.

Для підземних паркінгівДля евакуації авто з підземних паркінгів застосовується техніка з частковим завантаженням автомобіля. Такий авто має бути невисокий і маневрений. Таким чином машину відвозять з території паркінгу, а потім можна занурити його повністю на пряму платформу.

З ламаною платформоюВикористовувати моделі з ламаною платформою можна в цілому ряді випадків. Таким способом можна евакуювати як автомобіль, що має можливість самостійного в'їзду на платформу, так і авто, яке серйозно постраждало в результаті ДТП. Суть конструкції полягає в зручності встановлення авто на платформу.

Часткового навантаженняЕвакуатори з частковим завантаженням застосовують не тільки в підземних паркінгах. Таким способом зазвичай перевозять дуже важкі і масивні автотранспортні засоби, а також комерційні вантажні автомобілі та мікроавтобуси.

Повного навантаженняЕвакуація повного навантаження здійснюється частіше, ніж будь-яким з перерахованих вище методів. І цей метод застосовується найбільш широко в роботі з практично будь-яким транспортним засобом. Навантаження на платформу найбезпечніший метод транспортування. Щоправда є деякі винятки.

Типи евакуаторів при вирішенні нестандартних ситуаційПослуги служб евакуації можуть бути найбільш вигідними для клієнта. І для таких послуг існують певні типи евакуаторів.

Наприклад, якщо потрібно перевезти не один автомобіль, а два, то для них можна замовити всього одну одиницю техніки. Машина з довгою платформою здатна вмістити на собі одразу два транспортні засоби. Або перевезти два автомобілі можна іншим способом: перший - методом повного навантаження, а другий - методом часткового навантаження на одному і тому ж евакуаторі. В обох випадках потрібна техніка з підвищеною вантажопідйомністю.

Підйомний евакуатор з маніпулятором можна використовувати не тільки під час порятунку авто з кювету, авто, що перекинулося на дах або автомобіля, повністю нездатного до переміщення. Його застосовують у будь-яких видах вантажно-розвантажувальних робіт. І техніка з підйомником використовується тим інтенсивніше, чим довший кран. Евакуатор зі стрілою крана-маніпулятора використовується під час робіт різної складності залежно від довжини стріли.

Усе розмаїття евакуаційної техніки доводить, що безвихідним становище автомобіля якщо і буває, то вкрай рідко. Будь-яку подію можна усунути за допомогою правильно підібраної стратегії роботи і відповідної моделі евакуатора.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити