• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор у Горішніх Плавнях

Викликати

Евакуатор у Горішніх Плавнях

Ціна: 500 гривень

Наша компанія надає професійні послуги евакуації у Горішніх Плавнях та всіх районах Полтавської області. Завдяки власному парку техніки та грамотно організованому чергуванню наші тарифи на 15-20% нижчі за середні, а час подачі складає всього 20-30 хвилин. Ви можете викликати евакуатор цілодобово 7 днів на тиждень. Ми перевозимо легкові авто з будь-яким дорожнім просвітом, позашляховики мото- та спецтехніки, вантажні машини, автобуси. Швидко евакуюємо як нове, так і несправне ТЗ, незалежно від характеру та ступеня поломки.

Викличте евакуатор по Москві та області ДЕШЕВШЕ І ШВИДШЕ


Залиште заявку за телефоном або на сайті, і вже через 20-30 хвилин до вас під'їде евакуатор. Не має значення, в якому районі Горішніх Плавняхви знаходитесь – наші машини цілодобово чергують на основних транспортних розв'язках по всьому регіону.

Оперативна евакуація ТЗ у Горішніх Плавнях


У нашому власному автопарку десятки машин різної вантажопідйомності та з різним оснащенням – зі стаціонарними та підйомно-зсувними гідравлічними платформами. Ви можете замовити у нас евакуатори для перевезення практично будь-якого транспортного засобу – від мотоцикла до екскаватора. Технічний стан ТЗ та дорожній просвіт не мають значення.
 1. Евакуатор з гідравлічною платформою
 2. Перевезення нових автомобілів
 3. Евакуація авто представницького класу
 4. Евакуація вантажних автомобілів
 5. Евакуація мотоциклів, катерів та яхт
 6. Термінова евакуація
У нашій компанії працюють водії з великим досвідом та без шкідливих звичок. Ви можете на 100% покластися на професіоналізм водіїв та отримайте бездоганну якість роботи, оперативність та доступні ціни на послуги. Евакуємо автомобіль будь-якого типу, в будь-якому технічному стані.

Ми готові виконати евакуацію у будь-який час доби, у тому числі у вихідні та святкові дні. Незалежно від стану доріг та погодних умов, Ви можете бути впевнені, що евакуатор прибуде за вказаною адресою протягом півгодини. Великий автопарк дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності.

У нас можна викликати евакуатор у Горішніх Плавнях


Ми надаємо послуги евакуації у цілодобовому режимі. Евакуємо автомобілі, мотоцикли, спецтехніку. Пропонуємо найкращі тарифи у Горішніх Плавнях та Полтавській області. Наша техніка чергує у всіх районах Горішні Плавні, тому ми приїдемо на виклик всього за 20-30 хвилин.

"Евакуатора НЕТ" - тільки сучасні автомобільні евакуатори, завдяки чому можливе перевезення машин з будь-якими поломками та будь-яким дорожнім просвітом. Наша компанія гарантує безпеку транспортування, навіть якщо у автомобіля заблоковані колеса або він потрапив у серйозну ДТП.
 • * Наша компанія – не посередник
 • * Ми не витрачаємось на рекламу
 • * У нас налагоджена логістика
 • * У нас мінімально необхідний штат
 • * Ми стежимо за технічним станом машин

У нашому автопарку – техніка з кран-маніпуляторними установками, платформами різного типу (прямі, зламані, підйомно-зсувні). Завдяки можливості підбору оптимального виду техніки, ми евакуюємо мало- та середньотоннажні автомобілі будь-яких класів. У роботі застосовуються методи з частковим та повним навантаженням, що забезпечує акуратність та дбайливість евакуаційних заходів.

Горішні Плавні НА GOOGLE МАПІ

39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити