• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для кросовера

Викликати

Евакуатор для кросовера

Ціна: 500 гривень

Вихід з ладу авто, аварії – все це може виявитися дуже вчасно. Важливо якнайшвидше забрати пошкоджену машину з проїжджої частини, щоб не виникли серйозні ДТП. Послуги евакуатора для кросовера буде чудовим рішенням у такому разі. Ми можемо терміново завантажити несправний транспортний засіб.

Наші працівники виробляють якісне транспортування автомобілів, беруть до уваги всі потреби клієнта та транспортують кросовер до кінцевого пункту.

Викликати евакуатор для кросовера недорого реально


Компанія «Евакуатора НЕТ» пропонує професійну послугу евакуації кросоверів у межах Кременчука та Полтавської області. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами та готові доставити будь-який вантаж. Завжди дотримуємося термінів і якості наданої послуги.

Чому евакуацію кросоверів замовляють у нас?


  1. Оперативність та цілодобова робота
  2. Реально низька ціна
  3. Повний комплекс послуг
  4. Професіоналізм та величезний досвід
  5. Технічна оснащеність
Можливості нашої спецтехніки дозволяють навантажувати на евакуатор кросовери всіх марок. Цей клас автомобілів має збільшений дорожній просвіт і відносно невеликі звиси, завдяки чому без проблем в'їжджає на фіксовану платформу. Замовляти конкретний евакуатор для кросовера слід лише за наявності супутніх проблем, які пов'язані з конструкцією машини.

Так, якщо в результаті поломки (ДТП) виявилися заблоковані колеса або кермо, для евакуації краще використовувати зсувну платформу і підкатні візки. Бувають особливо складні ситуації, наприклад машина розташована таким чином, що немає можливості викотити її вперед або назад. Іноді внаслідок ДТП автомобіль виявляється днищем на будь-якій перешкоді: відбійнику, стовпчику, уламку дерева тощо. У таких випадках евакуація кросовера виконується за допомогою кран-маніпуляторної установки, що дозволяє уникнути додаткових пошкоджень.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити