• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Перевезення трактора евакуатором - до 4 тонн

Викликати

Перевезення трактора евакуатором - до 4 тонн

Ціна: 500 гривень

Наша транспортна організація вже досить довго надає всі види послуг з транспортування негабаритної техніки спеціального призначення, тому що власний автомобільний парк оснащений евакуаторами зі спеціалізованими низькими платформами, кріпленнями та міцними тросами. Маючи великий досвід евакуації, ми з легкістю здійснюємо перевезення тракторів та іншої спецтехніки Полтавської області, особливо Кременчук, а також асфальтоукладальників, навантажувачів тощо.

Вартість замовлення евакуаторів для перевезення міні-трактора

Перевезення трактора евакуатором
Фахівці високого рівня мають великий досвід роботи саме із вантажопідйомною технікою. Нашими клієнтами є безліч підприємств у Кременчуці та Полтавській області області, які мають у своєму розпорядженні всі види спецтехніки. Вартість перевезення міні-трактора або JCB (до 4 тонн) на евакуаторі, а також тракторів стандартних розмірів завжди залишається дуже низькою, оскільки для роботи ми використовуємо власні ресурси, не вдаючись до допомоги фірм-посередників.

Ми надаємо повний перелік послуг перевезення тракторів:
  1. Підбір оптимального варіанта транспорту для евакуації.
  2. Вибір маршруту та швидкості пересування в межах міста та за його межами (з урахуванням якості дорожнього покриття, наявності мостів тощо).
  3. Страхування вантажу та навантаження спецтехнікивагою від 4 тонн на платформу.
  4. Транспортування вантажу в пункт прибуття та його подальше розвантаження.

Техдопомога "Евакуатора НІ" працює цілодобово та без вихідних. В автопарку є евакуатори маніпулятори, евакуатори з лебідкою, зі зсувною платформою та частковим навантаженням.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити