• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор у Лубнах

Викликати

Евакуатор у Лубнах

Ціна: 500 гривень

Якщо ваша машина затихла на жвавій автомагістралі або сталася поломка на заміській дорозі, рекомендуємо викликати евакуатор компанії «Евакуатора НЕТ»! Ми працюємо по всій Полтавской области и Лубнах в цілодобовому режимі, тому прийдемо на допомогу в будь-який час: рано-вранці, пізно ввечері або в години «пік», коли дороги завантажені машинами.

Для розрахунку точної ціни послуги евакуації автомобіля скористайтесь калькулятором на сайті. Так, у Лубнах, для легкових і малолітражних машин, вартість виклику евакуатора - від 500 гривень, але ціни зростають, якщо йдеться про позашляховики, вантажівки або спецтехніку. У нас великий парк евакуаторів різної вантажопідйомності, тому ми впораємося навіть із найскладнішими завданнями.

Разом з евакуацією машини на стоянку, гараж або майстерню, ви можете запросити технічне обслуговування. У нас працюють досвідчені фахівці, які з'ясують причину поломки та оперативно усунуть її. На «Евакуатора НЕТ» завжди можна покластися у скрутну хвилину!

Евакуація авто у Лубнах


Евакуатор автомобілів в Лубнах може бачити на дорогах щодня, навіть не здогадуючись, який професіоналізм необхідний для правильної евакуації авто.

Евакуатор «Евакуатора НЕТ» цілодобово надає послуги евакуації у Лубнах та Полтавській області. Евакуатор автотехніки витягує ТЗ з ям та кюветів, піднімає самоскиди на колеса та транспортує несправний вантажний транспорт до пункту призначення.

Найчастіше, коли виїжджає на роботу, евакуатор у Лубнах ще спить. Однак аварії та поломки відбуваються як вдень, так і вночі, а витягнути автомобіль із кювету самотужки практично неможливо, не пошкодивши при цьому його ще більше.

Часто працюємо на автомобільних дорогах Т-1713, Т-1714, Т-1718 (Р-42). Трохи рідше на автомобільній дорозі М-03.

Лубни НА GOOGLE МАПІ

37501, Україна, Полтавська область, Лубни
Графік роботи:
Понеділок: 00-24
Вівторок: 00-24
Середа: 00-24
Четвер: 00-24
П'ятниця: 00-24
Субота: 00-24
Неділя: 00-24

скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити