• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Jaguar

Викликати

Евакуатор для Jaguar

Ціна: 500 гривень

Зламалася Jaguar і потрібна евакуація? Бронюйте кращих перевізником авто - Евакуатора НІ. Працюємо без вихідних 365/24/7 та якісно – евакуюємо за справжні копійки до будь-якого міста України.

Евакуатор для Ягуар працює у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Гадяч, Пирятин, Лохвиця, Гребінка, Зіньків, Заводське.

Коли замовлятимете спецтранспорт повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для підбору спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Jaguar


Послуги евакуатора дуже потрібні серед водіїв. Машина зламалася, аварії – все це може статися з кожним. Важливо якнайшвидше прибрати ТЗ з проїжджої частини. Послуги евакуатора для авто Ягуар стане виходом із неприємних ситуацій. Наш співробітник зможе терміново транспортувати поламане авто.

Скільки коштує виклик евакуатора для Jaguar


Наші фахівці роблять акуратне навантаження авто, враховують усі прохання замовника та привозять машину до потрібного місця. Вартість завантаження стартує з 500 грн. І зростає залежно від місця доставки. Відповіді на всі запитання можна дізнатись у диспетчера.

Ціна 1 кілометра транспортування машини Ягуар коштуватиме 50 гривень залежно від місця доставки. Є система знижок для тих, хто звертається до нас не вперше.

При прибутті на місце поломки евакуаційної техніки автомобіліст повинен надати дефолтний набір наступних документів:

  1. * Паспорт.
  2. * Доручення.
  3. * Техпаспорт на ТЗ.
  4. * Посвідчення на авто.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити