• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Jeep

Викликати

Евакуатор для Jeep

Ціна: 500 гривень

Ви власник Jeep і потрібне перевезення? Бронюйте кращих перевізником авто - Евакуатора НІ. Стараємося цілодобово 365/24/7 та якісно – евакуюємо за цінами нижчими за конкурентів у будь-яку точку України.

Евакуаторна служба для Джип працює у всій області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Гадяч, Пирятин, Лохвиця, Гребінка, Зіньків, Заводське.

При замовленні необхідно повідомити диспетчера інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для підбору спеціалізованого транспорту, який впорається з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Jeep


Послуги спецтранспорту для перевезення авто є дуже популярними серед авто власників. Машина зламалася, аварії – це може створити несприятливі умови на дорозі. Важливо якнайшвидше стягнути ТЗ з проїжджої частини, щоб не наражати нікого на небезпеку. Послуги евакуатора для авто Джип стане виходом із ситуації. Він зможе максимально швидко перевезти транспортний засіб.

Яка ціна виклику евакуатора для Jeep


Майстри роблять акуратне навантаження ТЗ, враховують усі прохання замовника та привозять автомобіль до кінцевого пункту. Ціна навантаження починається з петиста грн. І зростає залежно від місця доставки. Усі деталі може розповісти менеджер телефоном.

Ціна 1 км евакуації авто Jeep коштуватиме 50 грн. Залежно від місця доставки. Існує система знижок постійних клієнтів.

При прибутті нашого співробітника автомобіліст повинен пред'явити дефолтний набір наступних документів:

  1. * Техпаспорт на авто.
  2. * Посвідчення на право керування авто.
  3. * Паспорт.
  4. * Доручення.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити