• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Код P0171: Значення, симптоми, причини, способи усунення та вартість ремонту

Код P0171: Значення, симптоми, причини, способи усунення та вартість ремонту

Що означає код P0171? Що викликає код P0171 і чи можна з ним їздити? Ось короткий посібник про те, що ви можете зробити для його усунення, а також про вартість ремонту.

Код P0171 вказує на те, що двигун працює в режимі збіднення на 1-й банці. Іншими словами, в камері згоряння занадто багато повітря або занадто мало палива.

Причин появи цього коду може бути декілька. У цьому посібнику ми розглянемо найпоширеніші з них.

Ми також розглянемо різні симптоми, які можуть проявлятися, і, найголовніше, як позбутися проблеми найбільш ефективним способом.

Дізнайтеся все про OBD код P0171 нижче!

Що означає код P0171?


Значення P0171
Код P0171 означає, що двигун працює в режимі збіднення на банку 1.

Це означає, що паливно-повітряна суміш неадекватна, оскільки в камері згоряння занадто багато повітря або занадто мало палива.

Полоса 1 вказує на сторону двигуна, яка зазнає впливу. В даному випадку це сторона, на якій розташований перший циліндр.

Симптоми P0171


симптоми P0171
Код P0171 викликає різноманітні симптоми, такі як низька продуктивність, грубий холостий хід, глохнення, труднощі при запуску і багато іншого.

Іноді єдиним симптомом, який супроводжує P0171, є контрольна лампа двигуна, однак причину слід діагностувати і усунути якомога швидше, щоб запобігти погіршенню ситуації.

Зазвичай їздити з P0171 можна, але варто обмежити рух і якомога швидше відвезти автомобіль до механіка або в місце, де можна усунути проблему.

Можуть бути випадки, коли керувати автомобілем небезпечно, але ці ознаки дуже явні, наприклад, багаторазове глохнення, навіть під час руху.

Причини цих симптомів будуть розглянуті далі в цьому посібнику.

Погана робота


причини P0171
Мабуть, найпоширенішим симптомом, який супроводжує P0171 (окрім контрольного індикатора двигуна), є погана робота автомобіля.

Це не є несподіванкою, оскільки повітряно-паливна суміш недостатня для ефективного та ідеального згоряння, що призводить до поганої роботи двигуна.

Якщо автомобіль працює занадто бідно, ви також можете помітити, що оберти на холостому ходу то підвищуються, то знижуються. Це також може залежати від конкретної причини коду, яка буде розглянута нижче.

Глохнення


способи усунення P0171
Більш серйозним і важким симптомом є глушіння, оскільки паливно-повітряна суміш є занадто розрідженою до такої міри, що згоряння не відбувається, що призводить до зупинки двигуна.

Цей симптом виникає тільки в дуже важких випадках, і, швидше за все, ви усунете проблему до того, як вона дійде до цієї стадії.

Також можливо, що автомобіль має труднощі з запуском, а потім глохне. Це, швидше за все, викликано тією ж проблемою.

Несправності


вартість ремонту P0171
Симптом, який передує глушінню, - це неправильне спрацьовування циліндрів. Причини включають низький тиск палива, але також можуть бути пов'язані, наприклад, з поганим датчиком кисню.

Залежно від причини збідненої суміші, ця проблема може стосуватися лише одного циліндра або декількох циліндрів на одному банку (або навіть банку 2, якщо з'являється інший додатковий код).

P0171 ПричиниІснує кілька причин появи коду P0171. Як згадувалося раніше, всі вони мають спільну рису - двигун працює на малій потужності.

Це може бути пов'язано з недостатньою кількістю палива в камері згоряння або надлишком повітря.

Причини виникнення коду PO171 включають

  • * Несправний датчик масового потоку повітря
  • * Витік вакууму
  • * Несправний датчик кисню
  • * Несправний паливний насос/фільтр

Причиною майже завжди є одна з чотирьох вищезгаданих або тісно пов'язана з ними. Всі вищезгадані потенційні причини будуть розглянуті нижче.

Несправний датчик масового потоку повітряРобота датчика масового потоку повітря не потребує пояснень - він реєструє, скільки повітря потрапляє в двигун.

Іноді цей датчик може забруднитися або просто перестати працювати, що вимагає його заміни, але іноді досить просто почистити його, щоб MAF знову почав працювати належним чином.

Якщо у вас є сканер, ви можете зчитати значення вихідного сигналу датчика MAF. Ненормальне значення свідчить про те, що проблема полягає в датчику MAF.

Заміна датчика масового потоку повітря обійдеться вам приблизно в $200-$300, але ви обов'язково повинні спочатку спробувати його почистити, оскільки є велика ймовірність, що цього буде достатньо для усунення проблеми.

Витік вакуумуВитік вакууму найчастіше пов'язаний з невеликою тріщиною у впускному колекторі. Це призводить до того, що повітря засмоктується в двигун, перевищуючи всі відповідні датчики.

Оскільки додаткове повітря засмоктується в камеру згоряння, в циліндрі буде занадто багато повітря, а електронний блок керування не знатиме заздалегідь, що додаткове повітря вже на шляху до нього.

Пошук витоку вакууму може бути трудомістким і складним. Найкращий спосіб знайти витік - локалізувати його за допомогою пропанового пальника.

Усунення витоку у впускному колекторі сильно варіюється залежно від моделі вашого автомобіля, але будьте готові заплатити кілька сотень доларів за ремонт, включно з роботою.

Несправний датчик киснюДатчики кисню зчитують вміст кисню у вихлопних газах, який, в свою чергу, передається в ЕБУ для відповідного регулювання повітряно-паливної суміші.

Несправний датчик O2 буде передавати неправильні параметри в ЕБУ, в результаті чого двигун буде працювати в режимі надмірної або недостатньої подачі палива.

Важливо зазначити, що неправильне згоряння палива, спричинене іншими причинами, призводить до високого вмісту кисню у вихлопних газах, що призводить до збідненої роботи двигуна.

Це означає, що інша проблема може бути викликана не датчиком O2, а ненормальним співвідношенням повітря/паливо. Тому важливо перевірити кожну потенційну проблему і оцінити, яка з них є найбільш вірогідною.

Якщо виявиться, що проблема в датчику O2, його заміна обійдеться приблизно в $100.

Несправний паливний насос/фільтрІноді проблема бідної роботи двигуна полягає не в надмірній кількості повітря, а в надмірній кількості палива з різних причин.

Якщо коротко, то бідна повітряно-паливна суміш, спричинена проблемами з паливом, включає в себе несправний паливний насос, засмічений паливний фільтр та засмічені паливні форсунки.

Засмічений паливний фільтр частково блокує паливо, яке подає паливний насос, що збільшує навантаження на паливний насос, роблячи його схильним до виходу з ладу.

Інша причина виходу з ладу паливного насоса - це експлуатація автомобіля з низьким рівнем палива в баку.

Це проблема, оскільки паливо охолоджує насос, а насосу, як правило, легше подавати паливо, коли в баку більше пального.

Засмічені паливні форсунки також призводять до того, що в камеру згоряння подається недостатня кількість палива, через що двигун працює з перебоями.

Заміна паливних форсунок може коштувати дорого, особливо якщо ви керуєте автомобілем преміум-класу. У деяких випадках достатньо виконати чистку паливних форсунок у професійній майстерні.

Якщо виявиться, що вам необхідно замінити паливні форсунки, середня вартість однієї форсунки становить близько $200, і для кожного циліндра вона своя.

Їх заміна може бути дорогою, але вона необхідна, щоб не завдати подальшої шкоди паливній системі.

Код P0171 - ПідсумокКод P0171 означає, що в камері згоряння занадто мало палива або занадто багато повітря, через що двигун працює з перебоями.

Існує багато потенційних причин, чому двигун працює на малій кількості палива, наприклад, через надлишок повітря, що потрапляє в камеру згоряння, наприклад, через витік вакууму, або через несправність паливної системи, що призводить до надмірної подачі палива.

У будь-якому випадку, важливо розібратися з проблемою і вирішити її якомога швидше, щоб захистити двигун і всі системи від подальшого пошкодження.

Симптоми, які можуть проявлятися разом з кодом P0171, включають в себе осічки, погану роботу двигуна, зупинки і грубі холості ходи.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити