• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Чому моя машина пахне горілою гумою після поїздки?

Чому моя машина пахне горілою гумою після поїздки?

Якщо ваша машина пахне горілою гумою після поїздки, не ігноруйте це. Причиною може бути від палаючого стороннього предмета до згорілого зчеплення.

Бувають хороші запахи, а бувають погані.

Бабусине свіжоспечене печиво? Дуже добре.

Перша чашка кави вранці? Чудово.

Горіла гума в машині? Погано.

Якщо ви запитуєте себе: "Чому моя машина пахне горілою гумою після поїздки?" - тоді ви в правильному місці, оскільки цей посібник допоможе вам знайти і усунути саме цю проблему.

Ось вісім найпоширеніших причин:

  • * Шланг зношений або ослаблений
  • * Десь сталося коротке замикання
  • * Ваш двигун спалює мастило
  • * Витікає охолоджуюча рідина з радіатора
  • * Привідні ремені стають гарячими
  • * Горить сторонній предмет
  • * Гальма гарячі
  • * Зчеплення не спрацьовує.

Запах горілої гуми, що виходить з вашого автомобіля, не завжди означає, що виникла серйозна проблема. Але це свідчить про те, що щось потребує вашої уваги.

На щастя, якщо ви подбаєте про проблему на ранніх стадіях, ви, швидше за все, зможете запобігти погіршенню ситуації в більшості випадків.

Зараз я розгляну всі причини, починаючи зі зношених або ослаблених шлангів.

Топ-8 причин, чому ваш автомобіль пахне горілою гумою після поїздки


Чому моя машина пахне горілою гумою після поїздки

Причина №1: Зношені або ослаблені шланги


Автомобільний двигун створює багато тепла, особливо якщо він працював деякий час. Це може призвести до розплавлення одного зі шлангів в салоні.

Не всі шланги у вашому автомобілі зроблені з одного матеріалу, тому якщо якийсь із них зношений, ослаблений або підгорів, він не завжди буде пахнути гумою.

На щастя, коли шланг виходить з ладу, швидше за все, будуть інші ознаки, окрім запаху горілої гуми. До них відносяться втрата тиску, білий дим або калюжа рідини на землі.

Причина №2: десь сталося коротке замикання


Якщо ви помітили запах горілої гуми, що виходить з вентиляційних отворів кондиціонера, але незабаром він зникає, можливо, у вас десь сталося коротке замикання.

Запах, швидше за все, пов'язаний із перегорянням запобіжника, що, на щастя, можна перевірити, відкривши блок запобіжників і перевіривши, чи не перегорів якийсь із них. Ви зможете знайти запасні запобіжники в магазині автозапчастин за ціною менше долара за штуку.

Якщо той самий запобіжник перегорить знову, ймовірно, проблема десь в іншому місці, а це означає, що вам доведеться відвезти його в майстерню, щоб з'ясувати причину.

Причина №3: Ваш двигун спалює мастило


Ось ще одна причина, якою не варто нехтувати - витік мастила. Витік оливи буде пахнути горілою гумою, тому що, потрапляючи на гарячий компонент двигуна, вона видає унікальний запах.

Що спричиняє витік оливи? Багато що, але найімовірнішою причиною є зношені прокладки або ущільнення, і це те, що ви не хочете ігнорувати.

Коли ваш двигун витікає, є велика ймовірність того, що він не отримує достатньої кількості мастила, що призводить до його перегріву. Це може призвести до кількох серйозних проблем, таких як прокладка головки блоку циліндрів або тріщина в блоці двигуна.

Причина №4: Витік охолоджуючої рідини з радіатора


Ось ще одна причина, яка виникає через витік, але цього разу вона викликана просочуванням охолоджуючої рідини на гарячі компоненти двигуна. Хоча гума не є справжньою причиною запаху, він нагадує запах горілої гуми.

Як і в попередній причині, не варто ігнорувати витік охолоджувальної рідини. Інакше ваша система охолодження не зможе функціонувати належним чином. Коли двигун перегрівається, може статися катастрофа, наприклад, тріщина в блоці або розрив прокладки головки блоку циліндрів.

На щастя, ви зможете помітити витік охолоджувальної рідини, шукаючи калюжу зеленої або помаранчевої рідини під днищем. Вона також може бути на нижній частині радіатора. Ви можете знайти цю важливу частину в передній частині моторного відсіку.

Причина №5: ваш приводний ремінь нагрівається


Від приводного ременя отримують живлення багато різних вузлів, наприклад, водяний насос, генератор змінного струму, система змінного струму та підсилювач керма.

Якщо будь-яка з цих частин виходить з ладу, це може вплинути на обертання приводного ременя, що призведе до надмірного тертя. Там, де підвищується температура, є ймовірність того, що щось згорить, і в цьому випадку це приводний ремінь.

Хороший спосіб переконатися, що це ваш приводний ремінь - прислухатися до скрипучого звуку, що доноситься з-під капота.

У цьому випадку вам може знадобитися лише заміна ременя, хоча в деяких випадках може знадобитися і заміна деталі, що вийшла з ладу.

Причина №6: горить сторонній предмет


Хоча це не найпоширеніша причина запаху горілої гуми, вона все ж трапляється. Незалежно від того, чи залишили ви щось під капотом, чи підняли щось під час руху, сторонній предмет, наприклад, поліетиленовий пакет, може легко викликати запах горілої гуми.

На щастя, це можна швидко вирішити, відкривши капот і просканувавши моторний відсік. Якщо ви помітили щось стороннє, видаліть це. Також перевірте під машиною та біля вихлопної труби.

Причина №7: Гальма гарячі


Більшість автомобілів, які сьогодні зустрічаються на дорогах, оснащені дисковими гальмами. Дискові гальма працюють за рахунок притискання колодок до ротора, прикріпленого до колеса, що створює тертя і сповільнює обертання.

Якщо ви агресивно гальмували або, можливо, їхали десь з великою кількістю крутих спусків. Можливо, ваші гальмівні колодки видають запах, що є звичайним явищем і не викликає занепокоєння - якщо це не повторюється постійно.

Також можливо, що один з компонентів гальмівної системи вийшов з ладу, наприклад, поршень супорта. У цьому випадку колодки можуть притискатися до ротора без натискання на педаль.

Причина №8: зчеплення виходить з ладу


Якщо ви керуєте автомобілем з механічною коробкою передач, запах горілої гуми може бути від згорілого зчеплення.

Зазвичай це відбувається через неправильне перемикання передач, що призводить до їхнього скреготу. Якщо ви ніколи з цим не стикалися, ви або консервативний водій, або абсолютний профі.

Якщо це трапляється часто, є велика ймовірність, що вам знадобиться заміна зчеплення. В іншому випадку, ви ризикуєте не мати можливості перемикатися. Ми пропонуємо змінити стратегію перемикання передач на щось менш екстремальне.

Чому автомобіль пахне горілою гумою?


Чому моя машина пахне горілою гумою після поїздки
Багато що, але це не означає, що ви незабаром зіткнетеся з дорогим рахунком за ремонт - якщо ви не подбаєте про це вчасно.

Пам'ятайте, якщо ви відчуваєте запах горілої гуми після поїздки на автомобілі, це означає, що щось потребує уваги. Вирішивши проблему на ранній стадії, ви, швидше за все, уникнете більш серйозного ремонту, тому ми також рекомендуємо вам зробити це якнайшвидше.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити