• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Mazda

Викликати

Евакуатор для Mazda

Ціна: 500 гривень

У Вас Мазда і потрібна евакуація? Бронюйте кращу евакуаторну службу - Евакуатора НЕТ. Працюємо без вихідних 365/24/7 та з гарантією - допомагаємо дешевше за інших у будь-яке місто України.

Евакуаторна служба для Mazda має автопарк у всій Полтавській області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Гадяч, Пирятин, Лохвиця, Гребінка, Зіньків, Заводське.

Коли замовлятимете спецтранспорт, повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для подачі спеціалізованого транспорту, який всі питання виникають з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Мазди


Послуги спецтранспорту для перевезення авто є дуже популярними серед автолюбителів. Поломка автомобіля, що винесло в кювет – все це може статися з кожним. Важливо швидко стягнути машину з проїжджої частини. Послуги евакуатора для ТЗ Mazda стане виходом із ситуації. Він зможе практично миттєво евакуювати поламане авто.

Скільки коштує виклик евакуатора для Мазди


Наші спеціалісти виробляють акуратне навантаження авто, враховують усі побажання замовника та транспортують автомобіль до потрібного місця. Ціна навантаження починається з 500 грн. І зростає залежно від місця доставки. Всі деталі може розповісти по телефону диспетчер.

Ціна 1 кілометра евакуації ТЗ Mazda коштуватиме 50 гривень залежно від місця доставки.

При прибутті замовник зобов'язаний пред'явити дефолтний пакет наступних документів:
  1. Техпаспорт на ТЗ.
  2. Посвідчення на право керування авто.
  3. Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  4. Паспорт.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити