• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Евакуація авто з автоматичною коробкою передач

Евакуація авто з автоматичною коробкою передач

Якщо евакуація авто з АКПП проводиться при справній ходовій частині та робочому рульовому управлінні, вимоги до процесу навантаження та транспортування висуваються практично такі ж, як і для машин з механічною коробкою.

Але коли такий автомобіль втрачає можливість пересуватися самостійно, виникає низка складнощів.

Специфіка евакуації авто з АКПП


Буксирування машин з коробкою-автоматом при вимкненому двигуні вкрай небажане. Тому якщо ви не хочете остаточно зламати дорогий автомобіль, при евакуації необхідно суворо дотримуватись ряду правил.

Найголовніше – не варто економити на евакуаторі. Спецтехніка, що не відповідає характеристикам вашого авто при завантаженні та транспортуванні, може остаточно вивести машину з ладу.

Справа в тому, що в АКПП є насос, який працює тільки при увімкненому моторі. Якщо останній несправний, мастило в коробку не надходить, що призводить до стрімкого зношування її основних вузлів.

Ми рекомендуємо проводити евакуацію авто з АКПП шляхом повного навантаження на платформу евакуатора. Здійснюється встановлення таких машин за допомогою кранів-маніпуляторів.

Евакуювати авто з АКПП найкраще за допомогою маніпулятора евакуатора з повним навантаженням на платформу!

У жодному разі не слід використовувати лебідки, оскільки навіть кілька метрів пробігу при вимкненому двигуні можуть завдати коробці передач непоправної шкоди.

Як правильно евакуювати автомобіль із АКПП?


Трапляються ситуації, коли повне навантаження машини на платформу неможливе. Наприклад, якщо автомобіль знаходиться у зоні підземного паркінгу, де стелі дуже низькі.

Тоді єдиним можливим способом транспортування авто є буксирування. Звести до нуля ризик повного виходу з ладу внутрішніх вузлів автомобіля можна, якщо поставити важіль коробки в нейтральну позицію і включити запалювання.

Для автомобілів з АКПП не можна використовувати лебідки під час евакуації!

Транспортування авто з АКПП проводиться за швидкості максимум 50км/годину і на відстань не більше 50 км. Але краще, щоб ці показники були ще меншими. Перегріву механізму можна уникнути за допомогою доливання трансмісійної рідини та півгодинного відпочинку після кожної години руху.

Евакуатор «Евакуатора НЕТ»: безпечне навантаження та транспортування авто з АКПП


Наша компанія надає послуги евакуатора для власників машин із коробкою-автоматом.

Евакуація з повним навантаженням на платформу евакуатора маніпулятора від компанії Евакуатора НЕТ!

Ми пропонуємо доступні тарифи та піклуємося про те, щоб ваш транспортний засіб був доставлений до місця призначення цілістю та безпекою.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити