• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Сильно проколоте колесо і немає запаски, що робити?

Сильно проколоте колесо і немає запаски, що робити?

Уявіть, що ви не обережно виїхали з паркування, заїхали на гострий кут бордюру та пошкодили колесо. Причому дуже сильно розмір пошкодження в три або 4 сантиметри. А трапляються випадки, коли колесо взагалі розірвано.

Що робити?

Класичний спосіб це зняти самостійно колесо і одягнути запаску. Але що якщо у вас немає запаски? Як бути в такій ситуації?

Чи є кілька варіантів вирішення такої проблеми? Все залежить від вашого бюджету! Ми розповімо вам про дешеві варіанти та комфортні, тобто потребують витрат.

Дешеві варіанти вирішення проблеми із сильно пошкодженим колесом?


Перш за все, потрібно сказати, що як тільки це сталося, перше, що треба зробити, це спокійно сісти в машину і подивитися, де знаходиться найближчий шиномонтаж. Якщо ви знаходитесь у місті або зовсім недалеко від нього, вважайте, що вам пощастило.

Знайдіть найближчий до вас шиномонтаж і далі є два варіанти дій.

Є два найкращі варіанти, а саме:

  1. зняти колесо та їхати на таксі в шиномонтаж. Цей варіант найбезпечніший і недорогий. Правда, вам доведеться витратитися на таксі. Можна попросити допомогти вам когось із родичів чи знайомих.
  2. їхати на зіпсованому колесі до шиномонтажу. Якщо він знаходиться близько і якщо колесо вже точно на викид, цей варіант прийнятний. На аварійці, повільно їхав зі швидкістю до 20 км на годину, можна проїхати до 10 км з таким колесом.

Якщо шиномонтаж більш-менш нормальний у них зазвичай завжди є багато старих покришок. Вам підберуть потрібну і це буде коштувати від 100 до 500 гривень, плюс робота до 50 грн. Іншими словами, можна за 150 – 550 гривень вирішити проблему.

Хоча колесо швидше за все трохи відрізнятиметься від інших трьох, на ньому буде інший протектор, можливо взагалі вам знайдуть зимове. У цілому це не страшно, але можливо ви захочете з часом купити нове колесо, таке ж як три, або повністю замінити колеса, якщо вони у вас спочатку були не свіжі.

Є ще третій варіант. Можна знайти колесо в інтернеті, яке вам потрібно і замовити його доставку або з'їздити з кимось або на таксі за ним і з ним вже їхати в шиномонтаж і зі старим колесом, але це більш довгий шлях і складніший. Але зате у вас стоятиме вже саме те колесо, яке було.

Це все були бюджетні варіанти вирішення проблеми, але є й комфортніші!

Комфортні варіанти вирішення проблеми?


Є більш комфортні варіанти вирішення цієї проблеми, але при цьому потребують трохи більших витрат.

Що можна зробити?

Є два варіанта:
  1. Викликати евакуатор. Евакуатор довозить до шиномонтажу і там ви вирішуєте з колесом.
  2. Викликати мобільний шиномонтаж. Є мобільний шиномонтаж, до вас приїдуть, відремонтують колесо або привезуть нове, якщо це вже не відремонтувати.

Багато хто не хоче морочитися, знімати колеса або їхати до шиномонтажу на пошкодженому колесі і остаточно зіпсувати його. Наприклад, якщо колесо сильно пошкоджене, порізане і видно, що воно викидає, це один варіант. Але буває й інакше, наприклад, у ньому просто прокол. У такому випадку його точно можна відновити, багато хто переживає, щоб не зіпсувати колесо і диск. У таких випадках найкраще викликати евакуатор.

У мобільному шиномонтажі може бути необхідної вам покришки. А на евакуаторі вас відвезуть саме в той шиномонтаж, в якому буде потрібна покришка, ми допоможемо вам знайти саме такий.

Навіть якщо у вас є запаска, але ви не хочете займатися цим питанням, завжди можна викликати евакуатор або мобільний шиномонтаж, де вам допоможуть все це зробити.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити