• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Чи варто продавати автомобіль на запчастини?

Чи варто продавати автомобіль на запчастини?

Як продати стару машину? У цій статті наведено вказівки щодо того, чи продавати його цілим чи окремі частини.

Чи закінчився (або вже досяг) життєвий цикл вашого автомобіля?

Якщо так, можливо, вам цікаво, які у вас є варіанти. Якщо він механічно справний, то продати його дилеру чи приватному покупцю має бути просто.

Але якщо ні, можливо, краще продати його на запчастини.

Чи варто продавати автомобіль на запчастини? Це точно можливо, особливо якщо ви підковані в техніці та маєте трохи вільного часу.

У цьому випадку ви можете розібрати його і продати кожен компонент окремо. Хоча, якщо ви новачок у продажу автомобілів на запчастини, є менш складні варіанти.

На щастя, у цьому зручному посібнику ми розповімо все, що вам потрібно знати про продаж автомобіля на запчастини!

Перш ніж почати процес, ми розглянемо кілька запитань, які ви повинні поставити собі. Потім ми розглянемо, які є варіанти.

Давайте розпочнемо!

Чи варто продавати автомобіль на запчастини? Задайте собі ці запитанняПитання №1 – Чи розумію я техніку?


Якщо ви ніколи не міняли власне масло, повітряний фільтр або свічки запалювання, є хороший шанс, що ви не готові розбирати автомобіль.

Однак це не означає, що ви не можете продати автомобіль на запчастини; це просто означає, що ви повинні підійти до цього по-іншому.

Якщо у вас немає жодних механічних знань, ви можете продати його як цілий блок на сміттєзвалище, яке потім роздасть його на частини. Маючи базове розуміння того, як працювати над автомобілем, ви завжди можете просто видалити найприбутковіші деталі та продати решту на металобрухт.

Питання №2 – В якому стані мій автомобіль?Якщо ви думаєте продати свій автомобіль на запчастини, то ви фактично визнаєте, що він коштує більше, коли продається по частинах, ніж як ціле.

Хоча в цьому немає нічого поганого, ви точно не захочете докладати зусиль, щоб розібрати свій автомобіль, якщо вам це не потрібно. З цієї причини вам слід використовувати онлайн-інструмент оцінки автомобіля, наприклад NADA Guides або Kelly Blue Book (KBB).

Опинившись там, просто введіть рік, марку, модель і рівень комплектації вашого автомобіля, поштовий індекс вашого місця розташування та з’явиться набір значень. Хоча це не офіційні значення, вони використовуються по всій країні як дилерами, так і приватними покупцями.

Якщо обмінна або роздрібна вартість, яку ви бачите, нижча, ніж ви сподівалися, тоді найкращою ідеєю може бути продаж вашого автомобіля на запчастини. Хоча, якщо йому менше 10 років з пробігом менше 150 000 миль, можливо, краще спробувати продати його приватно.

Питання №3 – Скільки у мене часу?Повний демонтаж автомобіля вимагає багато часу. Залежно від вашого рівня знань, розраховуйте витратити тижні або навіть місяці, щоб повністю розібрати його. Мало того, продаж кожної частини окремо займає ще більше часу, особливо якщо це не важливий компонент.

Швидший варіант (який все одно принесе більший прибуток, ніж продаж на сміттєзвалищі) полягає в тому, щоб перелічити лише запчастини, які, швидше за все, будуть швидко продані.

В іншому випадку, якщо вам потрібно швидко продати свій автомобіль на запчастини, продаж його на запчастини на сміттєзвалищі можна завершити менш ніж за 24 години.

Тепер, коли ви задали собі наведені вище три запитання. Розглянемо варіанти продажу автомобіля на запчастини.

Продаж автомобіля на запчастини – варіантиВаріант №1 – продати автомобіль на сміттєзвалище, приватному покупцеві або онлайн-продавцю


Якщо у вас немає багато часу і вам некомфортно під капотом, то продати свою машину на сміттєзвалищі, приватному продавцю або онлайн-продавцю, швидше за все, буде вашим найкращим вибором.

Як вибрати між трьома? Що ж, сміттєзвалища чудові, якщо у вас є великий транспортний засіб, наприклад позашляховик, вантажівка чи фургон.

чому Тому що, здавши прибуткові деталі, вони переплавлять метал, що залишився, на металобрухт. Через це, чим більший ваш автомобіль, тим більше він важитиме, тобто тим більше ви за нього отримаєте.

Що стосується приватного покупця, якщо ви чесно говорите про стан свого автомобіля, що він призначений лише для запчастин, ви зможете знайти покупця. Інакше ви ризикуєте засмутити будь-яких зацікавлених сторін, які, можливо, шукали щось у кращому стані.

Інший варіант, схожий на сміттєзвалище, — онлайн-покупець непотрібних автомобілів. Деякі з них включають CashCarsBuyers, CarBrain, JunkCarMedics. Кожна з цих служб має репутацію, пропонує безкоштовне видалення та візьме майже будь-який тип автомобіля, незалежно від його стану.

Однак ви повинні знати, що якщо ви можете продати свою машину в приватному порядку, ви напевно отримаєте за неї більше.

Варіант №2 – Розібрати автомобіль самостійно і продати запчастини окремоЦей варіант для тих, хто має механічні здібності. Якщо так, то розбирання вашого автомобіля по частинах і продаж їх окремо принесе найбільший прибуток. Хоча це також займає найдовше і вимагає найбільших зусиль.

Ви, по суті, перетворюєтеся на міні-смітник із нескінченними випадковими шматочками, які валяються навколо. Це означає, що ви, швидше за все, матимете повний гараж протягом тривалого часу.

Не тільки це, але ви також повинні продати кожну частину, що означає їх перелік, зустрічі з покупцями та торг за ціну. Якщо ви вирішите піти цим шляхом, то обов’язково перевірте такі сайти, як eBay, Facebook Marketplace і, звичайно, Craigslist.

Варіант №3 – видаліть основні «дорожчі» деталі та утилізуйте рештуЯкщо робота вашого двигуна менш загадкова, а більше цікавить вас. Можливо, ви зможете зібрати дорогоцінні запчастини зі свого автомобіля, а решту здати на металобрухт.

Деякі з них включають двигун, трансмісію, подушки безпеки, каталітичний нейтралізатор, колеса та сидіння.

Якщо ви не зовсім впевнені, як видалити певну частину. Ви повинні знайти прості інструкції на YouTube, ввівши в пошуковий запит «як видалити», а потім назву компонента.

У багатьох місцях ви заплатите 300-500 доларів майже за будь-який тип автомобіля, але ви повинні мати можливість заробити принаймні стільки, продаючи свій двигун сам по собі, тобто решта буде чистим прибутком.

Після того, як ви зібрали його дочиста, відвезіть решту розібраного шасі на сміттєзвалище та продайте його за метал.

Покладіть молоток – чи знаєте ви, у що втягуєтеся?Чи варто продавати автомобіль на запчастини?

Що ж, якщо ви ставили собі запитання вище та читали різні варіанти, тоді ви повинні знати відповідь.

У більшості випадків, якщо ви отримуєте лише пропозиції від 300 до 500 доларів США, продаж автомобіля на запчастини безперечно того вартий, незалежно від обраного вами методу.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити