• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Евакуація лімузинів як вона здійснюється?

Евакуація лімузинів як вона здійснюється?

Є різні легкові автомобілі, які відрізняються один від одного своїми габаритами, розмірами, висотою та довжиною.

Якщо говорити про довжину, то найдовшими легковими авто є лімузини та подібні до них транспортні засоби з подовженою колісною базою та дуже великим салоном. Завдяки цьому такі автомобілі використовуються для різних урочистих та яскравих подій, наприклад, весіль.

Але як можна евакуювати такий довгий автомобіль?

Які проблеми при евакуації лімузинів?


Хтось пожартував в інтернеті, що лімузини просто нарізають скибочками як ковбасу для бутерброда J.

Але справді, а як завантажити такий автомобіль на евакуатор і потім транспортувати, якщо він не поміститься практично на жодну платформу?

Довгі легкові машини, такі як лімузини, хамери та інші дорогі подовжені авто не влазять на платформу практично жодного з поширених видів евакуаторів.

Бувають, звичайно, винятки, є евакуатори з дійсно довгою платформою, але на них все одно поміститься тільки деякі види лімузинів, скажімо так, не найдовші.

Багато лімузинів та інших подібних автомобілів не поміщаються на платформу евакуатора, тому транспортувати їх потрібно іншим способом!

Тому для евакуації та транспортування будь-яких подібних довгих машин використовується спеціальний метод навантаження.

Як евакуюють лімузини?


Отже, як евакуюють подовжені дорогі машини, наприклад, лімузини, хамери та інші урочисті, представницькі, весільні та інші машини?

Для їх евакуації потрібне спеціальне часткове навантаження, а також особливий вид автомобіля евакуатора.

Це маленький, маневрений та сильний евакуатор. Такий самий, який використовується для вивезення автомобілів із зони підземних паркінгів.

Лімузини та інші довгі автомобілі транспортуються так само, як і авто із зони підземного паркінгу!

Як це не дивно, але евакуатор для лімузина – довгої, великої та важкої машини, використовується маленький, компактний та маневрений.

Залежно від стану лімузину та причини його поломки, автомобіль кріпиться за передні чи задні колеса і таким чином транспортується на будь-які відстані.

У деяких випадках задні колеса ставляться на спеціальні підкатні візки.

Таким чином - габарити, довжина і дорога ціна подібних автомобілів анітрохи не заважає їх евакуювати в автосервіс, автопарк або в будь-яке інше потрібне місце.

Цілодобова служба евакуації Евакуатора НЕТ, займається подібним транспортуванням лімузинів та інших подібних авто, у будь-якому їх стані.

Евакуємо та транспортуємо будь-які лімузини:
  1. заблоковані
  2. довгі
  3. важкі
  4. броньовані

Ми надаємо як термінову евакуацію, якщо щось сталося непередбачуваним і оперативно потрібно допомогти, так і планову. Тісно співпрацюємо з весільними салонами та іншими подібними організаціями, що надають послуги оренди та прокату будь-яких довгих урочистих автомобілів.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити