• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Чому мій автомобіль глухне під час руху? Ось чому

Чому мій автомобіль глухне під час руху? Ось чому

Ваш автомобіль з якихось причин вимикається під час руху? Можливо, коли ви зупиняєтесь? Ось чому це відбувається і як це виправити.

Коли ваш автомобіль глухне посеред поїздки - це страшне і потенційно дуже небезпечне явище.

Двигун складається з багатьох частин, які залежать від багатьох систем і датчиків, щоб працювати належним чином.

У більшості випадків несправність будь-якої з цих частин або датчиків не призведе до того, що автомобіль заглохне під час руху, але це не є чимось незвичайним.

Потенційні причини численні і включають в себе закінчення палива, проблеми з паливним насосом, проблеми з розподільчим валом і багато іншого.

У цьому посібнику я розгляну найпоширеніші причини і способи їх усунення.

Давайте почнемо прямо зараз!

Чому мій автомобіль раптово глухне?


автомобіль глухне під час руху
Існує багато можливих причин, чому автомобіль може заглохнути, і він буде поводитися по-різному в залежності від причини.

Наприклад, якщо запалювання втрачено, автомобіль часто можна знову завести, якщо повернути замок запалювання на місце. І навпаки, автомобіль без пального неможливо завести, доки ви не заправите його в бак.

У наступних розділах ви знайдете кілька потенційних причин, чому автомобіль може заглохнути під час руху. Кожну проблему можна вирішити, але рішення відрізняються за складністю.

Важливо зазначити, що автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння не має гідропідсилювача керма та гальм, що ускладнює керування.

Про це ми поговоримо в кінці статті. Обов'язково прочитайте її повністю, оскільки це може дуже допомогти, якщо ваш автомобіль раптово заглохне.

Давайте почнемо!

Закінчилося паливо


автомобіль глухне під час руху
Нестача пального - одна з найпоширеніших причин, чому автомобіль глухне під час руху.

Іноді це відбувається через витік пального, а в інших випадках водій винен у тому, що не заправив паливний бак.

Також можливо, що датчик рівня палива несправний і дає неточні показники.

Якою б не була причина, факт залишається фактом: автомобіль без пального не поїде, і він зупиниться незалежно від того, де ви знаходитесь.

У більшості автомобілів індикатор пального вмикається, коли в баку залишається близько 10% пального. Це перше попередження про те, що вам слід заповнити паливний бак.

Коли пального не залишиться, не буде ніяких очевидних попереджень, окрім того, що автомобіль почне бризкати за секунду чи дві до того, як ви помітите, що натискання на педаль газу більше не має ніякого ефекту.

Автомобіль почне сповільнюватися, і вам потрібно буде діяти швидко, щоб доїхати до місця, де ви зможете безпечно зупинитися.

Опинившись у безпечному місці, все, що вам потрібно зробити, - це знову заправити паливний бак. Переконайтеся, що у вас достатньо пального, щоб дістатися до найближчої заправки і заправити бак.

Несправний вимикач запалювання


автомобіль глухне під час руху
Ще один можливий винуватець - замок запалювання.

Коли ви повертаєте ключ у замку запалювання, повертається і вимикач запалювання, який активує електричні системи і подає живлення на систему запалювання.

Без системи запалювання не буде горіння, а отже, двигун заглохне.

Іноді буває так, що достатньо просто повернути ключ, і автомобіль сам заведеться. У такому випадку слід зупинитися в безпечному місці і вирішити проблему.

Несправний генераторГенератор змінного струму - це те, що змушує працювати всі електронні компоненти в автомобілі. Сюди входить котушка запалювання і, відповідно, свічки запалювання.

Хороша новина полягає в тому, що несправний генератор зазвичай проявляє симптоми задовго до того, як стане настільки погано, що двигун заглохне під час руху.

Деякі симптоми включають тьмяне світло, мерехтіння фар, розряджений акумулятор тощо.

Автомобіль з несправним генератором більше не заведеться, а це означає, що вам знадобиться допомога, щоб пересунути автомобіль.

Несправний паливний насос/фільтрЯк згадувалося раніше, автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння не може працювати без палива.

Паливо може бути в баку, але в камеру згоряння потрапляє недостатньо.

Це може бути пов'язано з несправністю паливного насоса або поганим паливним фільтром.

Завдання паливного фільтра - вловлювати бруд та інші частинки, які не повинні потрапляти в камеру згоряння і паливопроводи.

Як і будь-який інший тип фільтра, його необхідно регулярно міняти. Якщо його не замінити, він може засмітитися, і паливо не буде проходити.

Якщо паливо не може потрапити з паливного бака в камеру згоряння, не може вироблятися енергія, і двигун зупиняється.

Так само паливний насос виштовхує паливо з паливного бака. Без насоса паливо не буде проштовхуватися в камеру згоряння, а це означає, що двигун вимкнеться.

Як і у випадку з генератором змінного струму, в більшості випадків несправність паливного насоса або фільтра буде помітна ще до того, як вони стануть настільки поганими, що вимкнуть двигун.

В обох випадках, щоб продовжити роботу, необхідно замінити відповідну деталь.

Несправний датчик положення колінчастого валуКолінчастий вал відіграє життєво важливу роль у забезпеченні правильного руху поршнів і передачі обертальної сили на колеса.

Оскільки колінчастий вал повинен бути синхронізований з усіма іншими частинами і процесами, датчик положення колінчастого валу надсилає інформацію в ЕБУ для підтримки синхронізації.

Якщо процес десинхронізується, виникають осічки. У важких випадках двигун заглохне.

У більшості випадків ви не зможете досягти своєї звичайної швидкості з несправним датчиком положення колінчастого валу, якщо тільки датчик не вийде з ладу раптово.

Це пов'язано з тим, що симптоми несправності датчика положення колінчастого валу зазвичай найбільш очевидні, коли ви заводите автомобіль або коли ви тільки збираєтеся рушати з місця.

Несправний датчик положення колінчастого валу необхідно замінити. Це означає, що ви не повинні намагатися кудись їхати з несправним датчиком положення колінчастого валу.

Що робити, якщо автомобіль заглох під час руху?Якою б не була причина зупинки двигуна під час руху, знання того, як реагувати, є життєво важливим для захисту вас та інших учасників дорожнього руху.

Коли двигун вимикається, автомобіль поводиться по-іншому, оскільки немає підсилювача керма, і гальмувати буде важче.

Найголовніше - зберігати спокій. Легко сказати, що коли ви не перебуваєте в ситуації, спокій допоможе вам у прийнятті та виконанні рішень.

Спробуйте спрямувати автомобіль на узбіччя, поки це безпечно. Якщо електроніка все ще працює, увімкніть аварійну світлову сигналізацію.

Рульове управління все ще має працювати, але буде надавати більший опір, що також стосується гальм. Якщо вам важко гальмувати, можливо, вам доведеться скористатися аварійним гальмом. Однак, будьте дуже обережні.

Необдумане натискання на аварійне гальмо може призвести до повної втрати керування, що може стати причиною аварії.

Замість цього ви повинні повільно і плавно натискати на аварійне гальмо, доки автомобіль не зупиниться. Після зупинки слід безпечно вийти з автомобіля і дочекатися допомоги в більш безпечному місці.

На каналі Conquer Driving на YouTube є чудове відео про електронне гальмування, яке охоплює як автоматичні, так і механічні трансмісії, а також традиційні та електронні системи екстреного гальмування.

Чому мій автомобіль глухне під час руху: ПідсумокІснує кілька можливих причин, чому двигун може раптово зупинитися. Серед них - порожній паливний бак, несправний датчик колінчастого валу або несправний генератор.

Якою б не була причина, якщо це сталося, важливо не панікувати, а з'їхати на узбіччя і в найближче безпечне місце.

У автомобіля без працюючого двигуна не буде гідропідсилювача керма, що значно ускладнює поворот керма. Це також стосується і гальм автомобіля.

На щастя, зупинка двигуна під час руху - рідкісне явище, але воно все ж трапляється.

У більшості випадків з'являються різні ознаки і симптоми, які вказують на те, що є проблема з певним компонентом автомобіля.

Якщо у вас не закінчилося пальне, вам потрібно буде замінити несправну деталь, яка призвела до зупинки двигуна.

Як і у випадку з майже будь-якою проблемою, пов'язаною з автомобілем, багатьох з цих проблем можна уникнути за умови належного технічного обслуговування автомобіля та дотримання рекомендацій виробника.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити