• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

Викликати Евакуатор для Lexus

Викликати

Евакуатор для Lexus

Ціна: 500 гривень

Шукайте перевізника для Лексус і вам потрібен евакуатор? Бронюйте кращих перевізником авто - Евакуатора НЕТ. Намагаємося щодня 24/7 і з гарантією - перевозимо дешево в будь-яке місто України.

Евакуаційна допомога для Lexus має автопарк у всіх містах Полтавської області: Кременчук, Полтава, Горішні Плавні, Лубні, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Глобине, Зіньків, Заводське.

Коли замовлятимете спецтранспорт, повідомте диспетчеру інформацію про ситуацію та стан атвомобіля. Це необхідно для подачі спеціалізованого транспорту, який всі питання виникають з поставленим завданням.

Викликати евакуатор для Лексус


Послуги евакуатора є дуже популярними серед авто власників. Машина зламалася, аварії – це може статися будь-якої миті. Важливо швидко евакуювати авто з проїжджої частини. Послуги евакуатора для бренду Lexus стане виходом із неприємних ситуацій. Наш співробітник зможе швидко евакуювати транспортний засіб.

Скільки коштує виклик евакуатора для Лексус


Наші фахівці роблять безпечне навантаження ТЗ, враховують усі побажання замовника та привозять автомобіль до кінцевого пункту. Вартість завантаження стартує з п'ятисот гривень і зростає, виходячи від кінцевої точки доставки. Всі деталі може розповісти по телефону диспетчер.

Вартість одного кілометра транспортування ТЗ Lexus коштуватиме 50 грн. Залежно від місця та часу доби.

При прибутті нашого спеціаліста, автомобіліст зобов'язаний пред'явити дефолтний пакет документів:
  1. Довіреність, якщо машина оформлена не на вас.
  2. Посвідчення на право керування авто.
  3. Паспорт.
  4. Техпаспорт на ТЗ.
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити