• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Особливості евакуації повнопривідних авто

Особливості евакуації повнопривідних авто

Як правило, повнопривідні автомобілі мають великі габарити та вагу, внаслідок чого їх евакуацію та транспортування необхідно проводити за допомогою спеціалізованого обладнання та техніки.

Повнопривідні авто бувають двох типів:
  1. із системами Full-Time (повний привід працює постійно)
  2. Part-Time (повний привід включається за командою водія)

Окрім ваги та габаритів, головним нюансом їх транспортування є наявність міжосьового диференціала, який перерозподіляє зусилля двигуна між осями машини. Неправильне транспортування може зашкодити деталям машини.

Існує серйозний ризик додаткових пошкоджень, результатом яких є більш тривалий та дорогий ремонт. Тому важливо розібратися у питанні того, як правильно необхідно евакуювати автомобілі з повним приводом.

Як проводиться евакуація повнопривідних авто


Для того, щоб виконати навантаження та транспортування такого автомобіля, потрібна особлива вправність. Справа в тому, що евакуацію повнопривідних автомобілів необхідно здійснювати шляхом повного навантаження на платформу.

Так як ці машини зазвичай великі і важкі, для цього знадобиться потужний кран-маніпулятор і відповідна розмірами платформа.

Особливі складнощі виникають у ситуаціях, коли авто необхідно витягти з важкодоступних місць.

Для цього кран повинен бути оснащений траверсою зі спеціальним захопленням, конструкція якого унеможливлює пошкодження коліс та обшивки автомобіля.

Найзручніший спосіб евакуації повнопривідного автомобіля – потужний кран маніпулятор!

Постановка на платформу здійснюється в горизонтальному положенні, після чого машина фіксується за допомогою колодок і кріпильної системи евакуатора.

У деяких випадках встановлення повнопривідного авто на платформу неможливе.

Наприклад, якщо автомобіль необхідно евакуювати із зони підземного паркінгу.

Тоді застосовується метод буксирування, який, однак, не підходить для машин, оснащених міжосьовим диференціалом, що самоблокується.

Для таких транспортних засобів використовується метод часткового навантаження, при якому передні колеса, що контактують з дорогою, блокуються, а запалення вимикається, щоб уникнути пошкоджень замка блокування кермового механізму.

Евакуатор «Евакуатора НЕТ»: повнопривідний автомобіль у руках у професіоналів


Наша компанія має багатий досвід практичної роботи з евакуації та транспортування автомобілів з повним приводом.

Гарантуємо мінімальний ризик ушкоджень при евакуації повнопривідних авто!

Ми маємо спеціалізовану евакуаторську техніку, за допомогою якої навантаження та доставка повнопривідних транспортних засобів у ремонт здійснюється з мінімальним ризиком додаткових пошкоджень.

Працюємо цілодобово! Телефонуйте!
скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити