• Телефон: +38 (063) 43-10-020

  • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Як викликати техдопомогу далеко від міста?

Як викликати техдопомогу далеко від міста?

Здавалося б відповідь звучить наївно. Як "швидку допомогу" - подзвонив, чекай, приїдуть. А до цього спробуй надати допомогу собі чи близькому. У разі ж поломки, близьким є ваш автомобіль.

Екстрена допомога на дорозі! Телефонуйте: +38 (063) 43-10-020, працюємо цілодобово!

Не все так просто. Дійсність часто виявляється набагато "суворішою" навіть у міських умовах. Тим паче, коли застрягли на трасі або незнайомій дорозі.

Зламався на трасі, що потрібно зробити насамперед?Уявіть ви вирішили зрізати шлях, або заощадити час, оминаючи платне шосе. Або та сама ситуація з несправністю, але на незнайомій дорозі.

Судорожно намагаєтеся знайти дефект. "Порожній номер". У цьому випадку діє відома заповідь - не нашкодь. Особливо, коли ваш "залізний кінь" на гарантії. Представники ремонтної служби неодмінно скажуть, що ви поглибили проблему. В обох випадках накрутять зайві гроші.

Про що важливо пам'ятати "зламавшись" на дорозі?Заспокойтеся. Налаштуйте свій емоційний стан на позитивну хвилю. Поставтеся до неприємності, як до випробування на твердість духу. Нікого не лайте, не зліться... Можливо, це не "ваша робота". Попереду чекає щось краще.

Наступні важливі дії:

Нерідкі випадки, коли панічний настрій змушує забути про важливе - виконання вимог ПДР.

Вони не складні й займуть хвилину-другу часу:
  1. Прибрати авто з проїжджої частини (якщо це можливо).
  2. Увімкнути аварійну сигналізацію. Чим раніше, тим більше шансів, що знайдеться "добрий самаритянин", який прийде на допомогу. Парадоксально, але водії частіше зупиняються за власною ініціативою, ніж за простягнутою рукою.
  3. Встановити знак аварійної зупинки та одягнути світловідбивний жилет (бажано, щоб він був).

Техдопомога СТО чи служба евакуації з техдопомогою? До кого краще звернутися?Можна вирішити, що поломка незначна і достатньо лише викликати фахівця з найближчого СТО. Він за 15 хвилин усуне проблему і подальша дорога без пригод.

Але дійсність часто інша. По максимуму постраждає ваш гаманець і час. Велика ймовірність, що авто все ж доведеться тягнути на СТО з викликом евакуатора.

Більш розумне рішення:

Мати візитку перевіреної служби евакуації. І відразу звернутися до неї. Якщо можливий ремонт на місці, вам його зроблять. Або доставлять автомобіль з вами, куди забажаєте. І поки ви займаєтеся важливими справами (наприклад, співбесіду), фахівці служби відремонтують або евакуюють авто в хороше СТО.

Що робити, якщо авто зламалося на дорозі і немає зв'язку?Подібне частіше трапляється на малозначущій дорозі (хоча трапляється часом і на трасі). Теж не варто сумувати. Можна зупинити будь-який транспорт. Дістатися до найближчого місця, де гаджет запрацює.

І скористатися візиткою служби евакуації.

Ми неодмінно прибудемо в найкоротший термін, відремонтуємо на місці. Якщо неможливо, то доставимо до будь-якої точки. Оперативно, недорого, комфортно!скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити