• Телефон: +38 (063) 43-10-020

 • Години роботи: 24/7 (без вихідних)

«Евакуатора НЕТ» корисні статті

Чи можливе навантаження 5-ти тонного трактора за допомогою евакуатора?

Чи можливе навантаження 5-ти тонного трактора за допомогою евакуатора?

Пряма відповідь на поставлене запитання в заголовку статті, звичайно ж, так.

Але є низка нюансів, які ми хочемо окремо висвітлити в рамках цієї статті.

Є різні види тракторів, а також різні ситуації, за яких необхідна евакуація. У кожній з них є свої нюанси і можна використовувати різні види евакуаторів. Але перш зазначимо, чому вкрай важливо перевозити трактори та іншу подібну спецтехніку на евакуаторах.

Чому трактор найкраще перевозити за допомогою евакуаторів?Трактор згідно з ПДР належить до розряду спецтехніки. Відповідно і вимагає спеціальних умов навантажувальних робіт і евакуації. Минули ті часи, коли гусеничні трактори самостійно пересувалися по асфальту до місця призначення.

Сьогодні навіть колісна тракторна техніка підлягає перевезенню на тривалі відстані.

Найчастіше це відбувається з двох причин:
 1. Вона створює затори на трасах,
 2. Витрата пального в дорозі вища за витрати на перевезення трактора евакуатором.
Отже, давайте розглянемо особливості навантаження техніки вагою в 5 тонн і деякі тонкощі перевезення трактора на евакуаторі.

Як перевезти п'ятитонний трактор? І чи можливо це зробити за допомогою маніпулятора?Найоптимальніший варіант перевезення такої техніки - це повне навантаження на платформу евакуатора. Залежно від ваги і габаритів трактора, потрібно використовувати евакуатор відповідних розмірів.

Чи маємо ми можливість дотриматися всіх необхідних норм і правил під час навантаження п'ятитонного трактора за допомогою евакуатора-маніпулятора?

Перевозимо будь-які трактори на евакутаорах! Навантажимо 5-ти тонний трактор за допомогою маніпулятора!

Відповідь, звісно ж так. Спеціалізований евакуатор, який ми використовуємо, здатний транспортувати будь-які автомобілі, спецтехніку і трактори вагою до 60 тонн. Також у штаті нашої компанії є кран "Галичанин" з вантажопідйомністю до 25 тонн.

Правила навантаження важкої технікиЧасто практикується заїзд трактора на платформу. Але не завжди таке можливо. Особливо, коли вага агрегату в районі 5-ти тонн.

При виборі евакуатора для трактора важливо пам'ятати про безпеку навантаження. Ця найвідповідальніша операція. Недотримання норм часто призводить до аварій.

Що слід передбачити:
 • Необхідний досвідчений персонал такелажників, які добре знають правила розміщення вантажів. Наприклад, техніка, що перевозиться, далеко не завжди має пропорційну масу. Надлишкове навантаження на одну зі сторін платформи створить небезпеку під час поворотів евакуатора.
 • Важливі сертифіковані механізми і пристосування - фіксатори, гаки, захвати... Нерідкі випадки обриву зношеного понад норму троса, поломки гаків, фіксаторів....
 • Перевозити з навісним обладнанням? Або зняти і надійно закріпити.
 • Слід врахувати габарити виступаючих частин.
 • Прорахувати підйоми, спуски, мости на трасі...
Трапляються випадки, коли під час евакуації трактора МТЗ забувають ставити важіль ВВП у положення "вимкнено". Не фіксують на засувку педаль зупинкового гальма. Не відключають акумулятор... Така забудькуватість загрожує проблемами в дорозі.

Тепер розглянемо ще одне популярне запитання, яке виникає у багатьох замовників, яким потрібне перевезення такої техніки.

Як перевезти трактор без документів на евакуаторі?На просторах країни все ще працюють трактори з Радянського Союзу, на які документи загублені. Також багато хто купує китайську техніку без технічних паспортів. При частому перепродажі важко відшукати першого власника. І багато інших причин.

Дорожня поліція часто цікавиться подібним вантажем. А далі штраф і штрафмайданчик.

Можна вирішити проблему перевезення трактора евакуатором у такий спосіб:
 1. При купівлі китайського зразка (як і будь-якого іншого) мати іменний товарно-касовий чек.
 2. Якщо відомий один з колишніх власників, то оформити договір купівлі-продажу, або договір оренди.
 3. Немає жодних документів? Перед евакуацією трактора оформити акт держтехнагляду, або зняти з обліку, оформивши акт утилізації.
 4. Останній варіант, коли немає часу. У напіврозібраному стані у вигляді запчастин.
У будь-якому випадку наша компанія надасть допомогу в оформленні документів при евакуації трактора. Якщо він не перебуває в розшуку.скачать dle 11.3

Викликати евакуатор

Дзвонити